Společenské akce

Potřebujete pro své zaměstnance uspořádat školení nebo pro někoho z rodiny narozeninový večírek? Nebo chystáte svatbu a hledáte příjemné místo, kde byste svůj velký den mohli oslavit? I pro tyto příležitosti jsme náležitě vybaveni a rádi Vám s nimi pomůžeme. Pro své hosty pořádáme různé společenské akce, poskytujeme ubytování v blízkosti Chřibů a vždy se snažíme, aby hosté i jejich přátelé a rodina odjížděli maximálně spokojeni.

Naše prostory stačí až pro 90 lidí.


Firemní akce

V každé firmě je čas od času nutné udělat školení nebo menší poradu či zorganizovat teambuilding. Co už však není nutné, to je uspořádat je v šedivých kancelářích, které všichni dobře znají. Zkuste své zaměstnance vzít do útulného prostředí penzionu Osvětimany.

Školení se bude odehrávat v daleko příjemnější atmosféře a pomůže to i lepšímu utváření pracovnímu kolektivu.  Projektor k zapůjčení nebo bezdrátové připojení k internetu po celé budově penzionu jsou u nás v Osvětimanech samozřejmostí.

Naši celou nabídku pro pořádání firemních akcí si můžete stáhnout ZDE

View the embedded image gallery online at:
http://penzionmalovany.cz/spolecenske-akce#sigProGalleria55f05742a5

Oslavy

Ať už slavíte vlastní narozeniny s kamarády nebo kulaté životní jubileum prarodičů, náš penzion na úpatí Chřibů se hodí pro všechny tyto příležitosti. Sami si řekněte, zda se o nějakou část oslavy chcete postarat sami, nebo raději všechno necháte na nás, abyste si ušetřili starosti. Nebojte se sdělit nám svoje přání, budeme se snažit, abychom je splnili.

Tušíte například, kolik radosti může babičce udělat, když jako jeden z chodů připravíme jídlo, které měla v dětství ráda?

Naši celou nabídku rodinných oslav si můžete stáhnout ZDE

 

View the embedded image gallery online at:
http://penzionmalovany.cz/spolecenske-akce#sigProGalleria829960855f

Autorka květinové výzdoby: Marie Mrvová, www.mariemrvova.cz

Svatby

Když chystají budoucí novomanželé svatbu, zajímají se hlavně nevěsty o každý detail. Chtějí mít perfektní šaty a účes a totéž čekají od svatební oslavy. My to v našem penzionu v Osvětimanech moc dobře víme a jsme připraveni udělat všechno pro to, abyste měli z oslavy dobrý pocit den po jejím skončení a také za dvacet let, až na ni budete vzpomínat.

Naši celou nabídku pro svatby si můžete stáhnout ZDE

Autorka květinové výzdoby: Marie Mrvová, www.mariemrvova.cz

Školy a školky v přírodě

Nabízíme pořádání škol a školek v přírodě, soustředění sportovních družstev a jiných sportovních akcí

Naši celou nabídku pro školy v přírodě si můžete stáhnout ZDE


Jste zde: Úvod Společenské akce
Penzion Malovaný
www.penzionmalovany.cz
+420 774 200 290

49°4'9.222"N
17°15'16.534"E
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Efond