Svatby

lines lines

Krásné prostředí pro Vaši svatbu

Uprostřed krásného prostředí Chřibů za obcí Osvětimany na Uherskohradišťsku se nachází Penzion Malovaný, který nabízí krásné a klidné prostředí pro uspořádání tak důležitého dne jako je den svatební. Svatební obřad můžete mít přímo u penzionu pod rozkvetlou třešní, hostinu pak v sále penzionu.

Nabízíme hezké ubytování v 18 pokojích o celkové kapacitě 41 lůžek a 5 přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, wifi připojením. Pro novomanžele nabízíme apartmá zdarma.

Víme, že svatební den patří mezi nejdůležitější okamžiky života každého z nás, proto rádi vyhovíme všem přáním a připravíme dokonalý svatební den či romantický víkend.

Více informací
kyticky kyticky2
lines

Proč mít svatbu u nás

Obřad přímo u Penzionu Malovaný

Svatební obřad přímo u Penzionu Malovaný, případně v obci Osvětimany, v kostele sv. Havla. Odpadne vám tak starost s přejížděním mezi obřadem a hostinou.

Krásné a klidné prostředí na úpatí Chřibů

Chcete-li se vyhnout svatebnímu dni v rušném městě, jsme pro vás ta správná volba. Své "ANO" si řeknete pod slunečními paprsky s krásným výhledem do krajiny.

Svatební apartmán pro novomanžele zdarma

Svou první noc jako manželé strávíte zdarma v našem novomanželském apartmá..největším a nejoblíbenějším pokoji našeho penzionu.

Venkovní bazén, wellness, kurty

Budete-li chtít svůj svatební den odlehčit, prožít ho neformálním způsobem, můžete využít bazénu, vířivky či tenisových kurtů.

lines

Co byste měli vědět

  • Obřad přímo na penzionu pod rozkvetlou třešní nebo v kostele sv. Havla v Osvětimanech.
  • Novomanželské apartmá zdarma.
  • Rautová hostina v sále penzionu s kapacitou 70 osob.
  • Ubytování pro 46 hostů.
  • Výzdoba svatební tabule přímo od nás, ve vlastní režii, případně kombinace.
  • Fotografování přímo v areálu penzionu.

Gallery

listlistlistlistlist